,

5 اکسسوری که یک جنتلمن می پوشه

اکسسوری جنتلمن

منظور از جنتلمن توی این پست بیشتر کسیه که میخواد حس جایگاه اجتماعی بالا رو نشون بده و اکسسوری جنتلمن رو معرفی کردیم تا همه تون بتونین جایگاه اجتماعی بالا رو تجربه کنین و راحتتر جذب زنان رو انجام بدین. با این اکسسوری جنتلمن میتونین با هزینه کمی، خودتونو تو چشم بقیه ببرین بالا تا به سقف برسین. پس طولش نمیدیم و سریعا به لیست مراجعه میکنیم.

قبل از همه چیز، اگر میخواهید 7 اکسسوری مردان جذاب را بشناسید، روی مطلب روبرو کلیک کنید: اکسسوری مردانه

کمربند

همیشه میگن که توی لباس پوشیدن و اکسسوری جنتلمن، رنگ کمربند باید با رنگ کفش ست باشه. این نشون میده که فرض شده همه استایل ها کمربند دارن و اصلا اکسسوری نیست که بخواین کنار بزارینش. پس بدون تعلل و فکر کردن زیاد اقدام به خرید کنین چون یه مرد جنتلمن حتما باید کمربند های مختلفی توی کمدش داشته باشه. معمولا کمربندهای نازک رسمی تر هستن و کمربند های کلفت، غیر رسمی تر. با توجه به استایلی که میزنین باید از انواع مختلفی کمربند استفاده کنین. مخصوصا میتونین با کفشای رسمی تون یا انواع نیم بوت مردانه تون، ست اش کنین. اگر این کفش ها رو ندارین، باید بدونین که اینا جزو لیست کفشی که هر مردی باید داشته باشد، هستن.

کیف پول

کیف پول با انوع مختلفی که داره حس های مختلفی رو میتونه به افراد دیگر بده. نوع کیف پولی که انتخاب میکنین و جنس و رنگش، میتونه با توجه به جنس و رنگ کمربند و کفش مردانه تون و بند ساعت تون یا اکسسوری مردانه تون باشه که جذابیت بالاتری داشته باشه. خیلی وقتا میتونین ست هدیه مردانه بگیرین که همه اینا رو به صورت هم جنس و هم رنگ با هم داشته باشین.

کراوات و پاپیون، عنصر ضروری اکسسوری جنتلمن

یه مرد جنتلمن حتما باید چند تا کراوات توی کمدش داشته باشه تا حس حرفه ای بودن رو بتونه منتقل کنه. مطمئنا باید از کراوات و پاپیون های ارزان و کم کیفیت دوری کرد تا کل استایل مان زیر سوال نرود. توی استایل کلاسیک، حتما از کفش رسمی و پیراهن رسمی هم استفاده میشه. پس توی انتخاب شلوار پارچه ای مردانه، باید دقت بشه.

کیف

خیلی از مواقع وسایلی همراهتان هست که نیازه جابجا کنین مخصوصا زمانی که دارین سر کار میرین. برای همین نیازه که یک کیف همراه تون داشته باشین. این کیف هم انواع مختلفی داره مثل سامسونت، کیف چرم، کیف ورزشی و … این کیف ها نشون میدن که یه مرد کاری هستین و به پول و زندگیتون اهمیت میدین.

خودکار، برگ برنده اکسسوری جنتلمن

یه مرد حرفه ای با جایگاه اجتماعی بالا، خودکار رو هیچ وقت فراموش نمیکنه. منظورم خودکارای معمولی مثل خودکار بیک یا کنکو که توی دبیرستان باهاش مینویسن نیست. منظورم خودکار برند و سطح بالاییه که با دیدنش آدم حس میکنه کلی پولشه. شاید فکر کنین که دور ریختن پول هست ولی خرید یه دونه از این خودکار ها میتونه تا سالهای سال شما رو از داشتن خودکار خاص، دور کنه و سالهای سال جایگاه اجتماعیتون رو ارتقا بده.

به نظر شما و طبق تجربه هاتون توی زندگی، یه جنتلمن چه اکسسوری هایی رو قطعا باید داشته باشه که توی این لیست نیومده؟ توی دیدگاه ها (کامنت) برامون بنویسین.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *