,

تاپ 10 – مدل ریشو اینستاگرام

مدل ریشو

امروز 10 تا اکانت اینستاگرام ریشویی که چنتاشون هم مدل های حرفه ای هستن رو براتون میذارم. سعی کردم هر کدوم رو با دلایل بگم که نگید به هیچ کدوم اجهاف شده.

10. Billy Huxley

این اکانت ریشش خیلی ریش نیست، ولی واقعا تم صفحش انقدر مردونه هست که تو این تاپ 10 جا دادمش. اکثر عکس ها و المان های موجود تو عکسش مردونه هست – از موتور های هارلی مانند تا فورد ماستانگ قدیمی و کلا سبک قدیمی وینتج (vintage) تو همه پستاش هست.

9. Nitin Chauhan

یک فشن مدل هندی، که از نظر چهره به ما ایرانیا نزدیک‌تره. خیلی از عکس هایی که داره می شه ازش الهام گرفت و واقعا ساده پوشه، که من خیلی خوشم میاد.

8. Pelesky

یه جنگجوی واقعی، یک وایکینگ، موی بلند و ریش بلند رو طوری مخلوط کرده که آدم یاد زمان خیلی قدیم می افته. یعنی اگه بقیه پستاش رو ببینید متوجه میشید.

7. Dylan Horsch

توی تاپ 10 ریشو ها، جای یک نفر با این استایل خالیه. یه پسر بد که هم قیافش غلط اندازه، هم بهش می خوره که یه پسر عوضی باشه. البته گوشش رو دقت نکنید :) یه مقدار عجیبه.

6. Filippo Melloni

با توجه به بیوی پروفایلش، دانشجوی پزشکیه. جدا بر اون مدل ریشو هم باشه، ایتالیایی هم باشه. ورزشکار و هیکلی هم باشه. دیگه واقعا حرفی باقی نذاشته.

5. Enzzo

ایشونم یکی از ریشو های این لیسته. چرا؟ چون همونطور که قیافش معلومه. واقعا ریشو هست، جدا بر اون خیلی استایل و پروفایل مردونه ای داره. عکسا و لباس الهام بخشی هم می پوشه.

4. Brock O’Hurn

عیسی مسیح متحرک، با 2.5 میلیون فالوور. تنها دلیلی که شماره 4 هست، اینه خیلی ریشو نیست.

3. Reza Rashen

رضا راشن، خودش مدل ریشو، پدرش هم پتانسیل مدل شدن داره. خودش به نظر مغازه و برندی داره در خیابان فرشته.

2. Kevin Creekman

به قول خودش made in germany :) یک مدل آلمانی که معروفه واسه ریش، هیکل، تتو. عکس های خیلی مردونه، قابل الهام گیری. اینم بگم تنها دلیلی که اول نذاشتمش اینه که تا الان خیلی معروفه، و معلومه که اول باشه. و اون موقع فرصت برای بقیه نخواهیم داشت.

1. Josh Mario John

کانادایی، اسب، موتور، مدل ریشو، موی بلند. تقریبا می شه گفت نماد های یک کابوی رو داره. یه چیز دیگه هم که در موردش دوس دارم، بدنشه هیکل بزرگ بدنسازی نداره. و مثه ما معمولیاس (به نظر من این خیلی حسابه).

اینم بدونین که یکی از راه های جذب دختر ان، داشتن ریش های حرفه ای هست. با فالو کردن این اکانت ها میتونین ایده مدل ریش مردانه و سیبیل مردانه بگیرین. در کنارش باید حتما بدونیم که چگونه ریش بگذاریم؟

آیا با این لیست موافق بودید؟ آیا به نظرتون پروفایل شخص دیگه ای هم بود که ارزش گفتن داشت؟ در هر دو صورت تو کامنت بنویسید. ما کامنت ها رو میخونیم. اگه هر کدوم از اکانت ها باز نشد، حتما بهمون خبر بدید درستش کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *