شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این فروشگاه اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این فروشگاه اینترنتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

حریم شخصی

این فروشگاه اینترنتی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
این فروشگاه اینترنتی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این فروشگاه اینترنتی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.moranex.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

شرایط مرجوعی

در صورتیکه تا قبل از گذشتن 7 روز کامل از زمان تحویل محصول توسط خریدار، خریدار محصولات فروشگاه اینترنتی، از کیفیت محصولی که به او فرستاده شده، راضی نبوده در شرایط زیر میتواند آن محصول را برگرداند:

تفاوت محصول ارسال شده با عکس محصول

در این صورت تمامی هزینه های ارسال و بازگرداندن، بر عهده این فروشگاه اینترنتی است و خریدار هیچ هزینه ای برای بازگرداندن نمیکند.

مشکل فیزیکی محصول

اگر محصول ارسال شده دارای خط و خش، پارگی یا زدگی مشهود باشد که در عکس محصول مشخص نبوده، هزینه بازگشت کالا بر عهده این فروشگاه اینترنتی است و فروشگاه موظف است هزینه ارسال (که خریدار قبلا پرداخت کرده) را به او بازگرداند. لازم به ذکر است در صورت به وجود آمدن هر گونه خرابی ناشی از استفاده کردن خریدار، مسئولیت بازگشت وجه بر عهده این فروشگاه اینترنتی نیست.

عدم پسند محصول

اگر محصول ارسال شده مورد پسند مشتری نبوده و خریدار به دلایل سلیقه ای محصول را باز میگرداند، فروشگاه موظف است تمام هزینه محصول را (به غیر از هزینه ارسال) به او باز گرداند. در این حالت، هزینه ارسال بر عهده خریدار خواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

این فروشگاه اینترنتی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و این فروشگاه اینترنتی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به این فروشگاه اینترنتی اطلاع داده شود (از طریق صفحه تماس با ما، روش های ارتباطی را میتوانید مشاهده کنید) و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات به این فروشگاه اینترنتی ارسال شود.

شرایط عدم پس گرفتن محصول

اگر قبل از مرجوع شدن محصول به فروشگاه اینترنتی، مشخص شود خرابی فیزیکی محصول، پس از رسیدن به دست مشتری به وجود آمده، یا پس از مرجوع شدن محصول به فروشگاه اینترنتی، مشخص شود محصول توسط خریدار برای مسئله ای به جز پرو کردن، پوشیده شده، فروشگاه اینترنتی میتواند از باز پس گرفتن محصول امتناع کند.

قوانین ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. این فروشگاه اینترنتی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.