, ,

تاریخچه برند جک اند جونز (Jack and Jones) و شناخت محصولات این برند

جک اند جونز jack and jones

جک اند جونز (Jack and Jones) به عنوان یک برند پوشاک جین در دانمارک در سال 1990 تاسیس شد. از یک برند کوچک شروع شد، و کم کم به عنوان یک از بزرگ ترین برند های شرکت بست سلر (Best Seller A/S group) گسترش یافت.

جک اند جونز در حال حاضر چیزی در حدود بیش از 800 ست در فروشگاه های فیزیکی و آنلاین خود jackandjones.com و حتی از طریق شرکای دیگر در سراسر جهان به فروش می رساند.

این برند در سطح بین المللی دفاتری دارد. فقط دفتر مرکزی این برند در دانمارک حدود 300 کارمندی دارد که در بخش طراحی، خرید، فروش و بازاریابی کار میکنند.

محصولات

پوشاک جین و شلوار جین تولیدی اصلی این برند هست. با این حال جک اند جونز خود را از بازار بقیه پوشیدنی ها (دوخت های اختصاصی، لباس های خیابانی، کفش و اکسسوری و …) جدا نکرده است. در کالکشن های اخیر این برند، استایل متفاوتی به جز جین نیز دیده می شود.

این برند (جک و جونز) بیشتر از همه، روی پوشاک مردانه تمرکز داشته و تمام نیاز های پوشیدنی یک مرد جوان را تامین میکرد. تا سال 2018 که پلاس سایز و اسمال سایز های خودش رو معرفی کرد. جک اند حونز با این کار، بازار خود را توسعه داد و تنوع کالاهای خود را گسترش داد.

این شرکت توسط 4 برند مستقل شناخته میشود. هر کدام از این برند ها، محصولات متفاوت با سلیقه متفاوتی را هدف قرار داده است:

  • Vintage by Jack and Jones
  • Premium by Jack and Jones
  • Originals by Jack and Jones
  • Core by Jack and Jones

Vintage روی پوشاک جین با کیفیت بی نظیر تمرکز دارد. هدف آن تسخیر روح واقعی جین است. ترکیبی از پوشش مدرن و قدیمی با کیفیت بالا.

Premium با دستور کار قرار دادن نیاز های مرد مدرن جا افتاده، روی استایل های متنوع با دقت بسیار روی جزئیات کار میکند.

Originals از فرهنگ پاپ خیابانی الهام گرفته است. استایل های این برند پر انرژی و آسان گیر هستند و از ترند های حال حاضر، گرفته میشوند. شجاع و جسور دو صفتی هستند که به محصولات این برند مربوط میکنند.

Core شامل پوشش های کاربردی خیابانی هستند که روی آنها از گرافیک های جالب و جزئیات چشم نواز استفاده شده. ترکیبی از استایل های رسمی و روزمره، جین های غیر فیت، تیشرت های گرافیک دار، سوییشرت، کفش و پلیور که در آنها از رنگ های خنثی برای سایه انداختن و رنگ هایی برای ایجاد تضاد استفاده میشود.

کفش ها

جک اند جونز انواع کفش ها را در 4 دسته بندی قرار داده است. بوت، رسمی، دمپایی، روزمره این 4 دسته بندی هستند.

توجه داشته باشین: این کفش ها یکی از مهمترین موارد لیست 4 کتانی ضروری که همه باید داشته باشن، هست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *